Сценарий за края на учебната година

Публикувана на: 29.03.2009, от jidi
Кoментари:62

Бих помогнала на колеги за сценарий, помогнете и вие.Интересува ме по скоро сценарий за 3 гр. , но и за друга ще е интересно.Също искам да ми помогнете как да се включа с мнение по тема, която вече е публикувана,т.ейот къде да вляза и как да публикувам мнение, не виждам от къде.Предварително благодаря.

Коментари 62

Влез за да коментираш
22.03.2010 i.njagulova

Profile

10.01.2010 natiii

Profile

08.01.2010 penka_ss

Profile

21.09.2009 k_vasileva

Profile

ghghgh

20.09.2009 vilipop

Profile

user: emma

избираш си тема, натискаш отговор, ако се наложи потвърждаваш регистрацията си пишеш в отворилото се поле това, което искаш и после натискаш най - отдолу - запиши и готово. поне аз така се справям сама. пробвай и ще видиш, че не е трудно. успех!    Smile

user: emma

избираш си тема, натискаш отговор, ако се наложи потвърждаваш регистрацията си пишеш в отворилото се поле това, което искаш и после натискаш най - отдолу - запиши и готово. поне аз така се справям сама. пробвай и ще видиш, че не е трудно. успех!    Smile

05.09.2009 neva

Profile

Здравейте,колеги! Трябва ми сценарий и идеи за откриване на учебната година в ДГ .Децата са от 1 до 3 група.Подбрали сме някои песнички и стихчета , но ако имате нещо подходящо,моля напишете го.Ако имате подходящи песнички също моля да дадете линк или да изпратите на nev25@abv.bg  Разчитам на вашата помощ! Благодаря ви!

11.06.2009 natiii

Profile

user: zlnik

Здрасти!

Сценарий е много общо казано. Какъв точно  ти трябва--за откриване на учебната година, за Коледа ......? 

Здравейте!

Трябва ми сценарий за закриване на учебната година и раздаване на дипломите на дванадесетокласниците.

11.06.2009 natiii

Profile

Здравейте!

Трябва ми сценарий за закриване на учебната година и раздаване на дипломите на дванадесетокласниците.

10.06.2009 zlnik

Profile

Здрасти!

Сценарий е много общо казано. Какъв точно  ти трябва--за откриване на учебната година, за Коледа ......? 

09.06.2009 natiii

Profile

Търси в Teacher.bg